Zapojte se!

Jak se zapojit?

Tuto aktivitu organizuje Libertariánský institut (www.libertariani.cz). Důvody vzniku LI zde.

Přebujelý, obtěžující a plýtvající stát je příčinou většiny společenských a ekonomických problémů. Bohužel ve společnosti není síla, která by se postavila proti tomuto organizovanému systému, který mistrnými manipulacemi a sebepropagací bobtná na úkor svých občanů, ze kterých dělá pouhý zdroj svých příjmů a bezmocné objekty uskutečňování představ elit o tom, jak mají ostatní žít.

Nespatřujeme problém v lidech pracujících pro stát, spatřujeme problém ve státu založeném na bezbřehé demokracii, ve státu který rozhoduje i o věcech, o kterých rozhodovat nemusí nebo dokonce nesmí. Jak totiž ukazuje Standfordský experiment, ve špatném systému i slušní lidé jednají špatně. Proto se nevyjadřujeme k aktuální politice, k politikům či státním zaměstnancům, ale propagujeme skutečnost, že stát jako systém je špatný sluha a zlý pán. Vždycky.

Pokud je vám naše úsilí sympatické, pak:

  1. Řekněte o nás svým příbuzným, kamarádům, známým. Hlásit se trvale k myšlence, že minimální a efektivní stát je řešením. Protože lidi si mají své záležitosti většinu spravovat sami a nést za to odpovědnost;
  2. Napište nám v níže uvedeném kontaktním formuláři cokoliv budete považovat za vhodné a přínosné. Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
  3. Darujte nám libovolnou částku. Chápeme, že třeba nemáte čas, abyste se nějak osobně angažovali a ztráceli čas. Dělejte to, co umíte a co vás živí. My umíme propagovat naše myšlenky. Pokud neurčíte jinak, pak nejméně 90 % z darovaných peněz věnujeme na propagaci výhod minimálního státu (a nevýhod státu přebujelého, sloužícího k uspokojení potřeb některých na úkor všech). Darovat můžete pomocí tohoto formuláře:

     

Kontaktujte nás: